metody płatności

Płatności przed wysyłką

Przelew tradycyjny

Przy wyborze opcji przelew tradycyjny wysłany zostanie email potwierdzający złożenie zamówienia oraz zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia, pomoże to w szybkim zidentyfikowaniu Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty wysyłamy przesyłkę pod wskazany adres.

Przelew na konto ZŁOTY POLSKI

MS Trading Polska Sp. z o.o.

Ul. Torowa 25

95-200 Pabianice, Polska

ING Bank Śląski

Nr konta: 34 1050 1461 1000 0090 3207 3901

 

Płatności dostępne za pomocą IMOJE

 

logo banku ING platnosci imoje

Przy wyborze opcji imoje można zapłacić kartą, BLIKIEM, przelewem natychmiastowym lub skorzystać z odroczonej płatności. Do wyboru mamy wiele banków ( między innymi: MBank, iPKO, Bank Pocztowy, Santander, Getin Bank, Idea Bank, Alior Bank itd.) W przypadku wyboru karty, BLIK lub przelewu natychmiastowego klient jest kierowany do wybranego banku. W przypadku odroczonej płatności klient wybiera „Kup teraz, zapłać za 21 dni.” Wówczas płaci z odroczonym terminem.

 

MS Trading platnosci imoje

 

Płatności po wysyłce

Płatność za pobraniem

Za zamówienie można zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Należy upewnić się, że adres jest prawidłowy i posiada kompletne dane niezbędne do doręczenia paczki. Prosimy o zwrócenie uwagi na bezbłędność podanego numeru telefonu, ponieważ w dniu dostawy kurier powinien skontaktować się w celu dostarczenia przesyłki.

Płatność przy odbiorze

Istnieje możliwość płatności tylko gotówką przy odbiorze zamówienia w siedzibie firmy MS Trading przy ulicy Torowej 25 w Pabianicach. Prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.